30% Amerykanów nie mają dostępu szerokopasmowego w domu

Jesteś tutaj: Strona główna» bez kategorii» wysłany na 10:16 pm, 7 października 2013 przez tereny

Pew Research Center opublikowała niedawno wyniki badań przeprowadzonych w ramach ich Internet & amerykańskiego życia projektu. Zgodnie z tymi ustaleniami ponad połowa Amerykanów aktualnie posiadasz smartphone; jednak jest istotną lukę w zasięgu szerokopasmowego przez ten kraj.

Badanie, przeprowadzone w maju 2013 r. mówi, że 70% dorosłych Amerykanów ma dostęp do szerokopasmowego Internetu w domach, które liści i zdumiewające 30% Amerykanów, którzy nie mają dostępu do szerokopasmowego Internetu w swoich domach. Respondentów 10% tylko byli w stanie uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem smartfonów, podczas gdy 2% Amerykanów okazały się być całkowicie mieszkających poza zasięg łączności szerokopasmowej.

Na szczeblu krajowym badanie wykazało, że w sumie 3% Amerykanów, dostęp do Internetu w domu za pośrednictwem połączenia dial-up, pomimo faktu, że szerokopasmowe najwyższej jakości i prędkości zostało udostępnione do publicznej wiadomości od ponad 10 lat. Respondentów demograficzne z najmniej dostęp do Internetu był osób powyżej 65 lat życia, z których tylko 43% miał dostęp do szerokopasmowego Internetu w domu.

Podobne posty: Mobile Broadband jest najszybciej rośnie technologii w HistoryBritain w BT zamyka dół Dial Up połączeniajest twój Internet szybciej niż krajowe przeciętnie?Broadband Speed Test przy użyciu Google MapsWhy Svchost.exe dostęp do sieci?

Posted in: bez kategorii 2 odpowiedzi na

Pingback:

View the Original article

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s